Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

«Диво-жінка 1984» на межі нового перенесення

Warner Bros. обирає між значним відкладенням та надшвидким випуском цифрового формату.

Диво-жінка

За даними Variety, студія Warner Bros. розглядає можливість нового відкладення картини «Диво-жінка 1984». Зараз на американських екранах фільм має з’явитися 25 грудня, але його можуть перенести аж на літо 2021-го року.

Якщо ж студія відмовиться від відкладення, тоді їй доведеться піти на дуже швидкий випуск картини в онлайн-кінотеатрі HBO Max. Скоріш за все, за таких умов, у «цифрі» він буде доступний уже в перші дні 2021-го року.

Справа в тому, що фільм створювали якраз для кінотеатрального показу, і планувався як «касовий хіт». Можна впевнено говорити про те, що ці плани нездійсненні у випадку випуску фільму в грудні.

Рішення студія має прийняти вже скоро, але й у варіанті з відкладенням є і свої проблеми. Щонайменше, невідомо, чи стане краще влітку 2021-го, бо якщо ні, аналогічний із теперішнім вибір студія повинна буде робити й наступного року.

Нагадаємо, що початково фільм «Диво-жінка 1984» мали випустити ще на початку липня 2020-го року, а потім його відкладали тричі. Цей випадок може стати четвертим.