😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Представники Netflix відповіли на скарги фанатів на надто велику кількість закритих серіалів

Якщо вам здається, що сервіс відмовляється продовжувати більшу кількість серіалів, ніж інші платформи, то тут вам є пояснення.

Netflix

Чимало користувачів скаржаться на Netflix за те, що він, начебто, закриває куди більшу кількість проєктів, ніж інші платформи. На такі заяви вирішили відповісти представники сервісу.

Голова відділу глобального телебачення Netflix Бела Баджарія каже, що коефіцієнт оновлення ресурсу становить 67 %. Це входить у норми цього напрямку діяльності. Як же так виходить, що з’являється ілюзія надмірних скасувань?

За словами Баджарії та одного з керівників Netflix Теда Сарандоса, це може бути через масштабування кожного скасування. Новини про зупинення робіт над проєктами завжди отримують широкий розголос. Окрім цього, частина з цих серіалів початково розраховувалися на один сезон із «можливістю продовження».

Ми робимо багато серіалів, розрахованих на один сезон. Через це іноді здається, що ми частіше закриваємо проекти після першого сезону. Але кількість продовжень велика. Зверніть увагу на «Корону», у якій скоро виходить четвертий сезон, «Ґрейс і Френкі» й «Ранчо». У нас є довгограючі серіали. Ми завжди будемо поєднувати міні-серіали із шоу, які йдуть багато сезонів.

Бела Баджарія