Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Ембер Герд заявила, що з «Аквамена 2» вона нікуди не ділася

Водночас та ж сама Warner Bros. доволі швидко вирішила прибрати Джонні Деппа з «Фантастичних звірів 3».

Ембер Герд

Після того, як Warner Bros. попросила Джонні Деппа полишити роботу над «Фантастичними звірями», у мережі почали з’являтися повідомлення про те, що вона ж остаточно прибрала Ембер Герд із сиквелу «Аквамену». Проте, у розмові з виданням Entertainment Weekly вона заявила, що нікуди вона звідти не пішла. Ембер каже, що їй уже дуже хочеться почати зйомки, які стартують у 2021-му році. Конкретних термінів поки немає.

За даними EW, поки що Warner Bros. не оголосила акторський склад фільму. Дату початку зйомок вона також не знає. Усе через непередбачуваність ситуації з пандемією.

Цікаво, що студія доволі швидко вирішила прибрати Джонні Деппа після його поразки в суді проти The Sun. При цьому від фанатів поки скарг на його участь не надходило. Водночас Ембер Герд, яка на фоні перших засідань у справі колишнього подружжя виглядала в більш програшній ситуації, та проти участі якої в «Аквамені 2» збиралися мільйонні петиції, нікуди не пішла. Ми не говоримо, що її потрібно було прибрати з касту цього фільму, а лише задаємося питанням, чому так швидко вирішили позбутися Деппа у «Фантастичних звірях».