😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Джонні Депп покинув франшизу «Фантастичні звірі» — фільм залишився без Ґрін-де-Вальда

Таке рішення йому довелося прийняти через наполягання Warner Bros. Одразу після цього фільм знову відклали, і тепер його чекати доволі довго.

Джонні Депп

Warner Bros. попросила Джонні Деппа відмовитися від ролі Ґрін-де-Вальда у франшизі «Фантастичні звірі». Як заявив сам актор, студія звернулася до нього через «недавні події». Він вирішив спокійно погодитися та звільнитися.

Скоріш за все, під цими «подіями» мається на увазі нещодавній програш Деппа в суді проти The Sun. Фактично там йому винесли вердикт, що підтверджує побиття ним Ембер Герд. Деталі цього конфлікту ви можете знайти за цим посиланням.

На своїй сторінці в Instagram актор зазначив, що не дивлячись на рішення суду, він збирається добиватися правди через апеляцію. Що ж до «Фантастичних звірів» — там він грав головного злодія. Мова йде про колишнього друга Дамблдора Ґеллерта Ґрін-де-Вальда.

У світлі останніх подій я хотів би зробити невелику заяву.

По-перше, я хочу подякувати всім, хто мене підтримав.

Мене зворушили ваші численні повідомлення, ваша любов і турбота по відношенню до мене, особливо в останні дні.

По-друге, я хочу, щоби ви знали, що студія Warner Bros. звернулася до мене з проханням залишити роль Ґрін-де-Вальда у «Фантастичних звірях», я виконав їх прохання і звільнився.

Нарешті, я хочу сказати ось що.

Незважаючи на сюрреалістичне рішення, яке нещодавно виніс британський суд, я продовжу боротися за правду й подам апеляцію. Я як і раніше твердо маю намір довести, що висунуті проти мене звинувачення — помилкові. Народних обранців визначить моє подальше життя й кар’єру.

Щиро ваш, Джонні Депп.

Незабаром після заяви актора, Warner Bros. оголосила про відкладення нових «Фантастичних звірів». Тепер картина не вийде раніше, ніж літом 2022-го року. Студія збирається провести рекаст на роль Ґрін-де-Вальда.