😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Джеймс Ґан призупинив зйомки «Загону самогубців», щоби попрощатися з улюбленцем

Коли помирають друзі...

Зйомки нового «Загону самогубців» у Панамі тимчасово призупинилися. Таке рішення зробив режисер «Вартових галактики» Джеймс Ґан задля того, щоби попрощатися з улюбленцем. Його пес Веслі помер минулого тижня. У пам’ять про нього господар написав зворушливий пост в Instagram.

 

«Майже сімнадцять років ти був зі мною. Я провів із тобою більше часу, ніж із будь-якою іншою істотою на цій планеті. Ти жив зі мною всюди — у Лос-Анджелесі, Лондоні, Малібу, Атланті. Ти блукав знімальним майданчикам моїх фільмів (і потрапив у понад один кадр). Ти був зі мною під час моїх успіхів і поразок, і тобі було наплювати на них, тільки аби я був поруч, щоби притиснути до себе, погладити животик, поборотися, погуляти, або ж пригостити ласощами. Щоночі ти згортався поруч зі мною, а щоранку лизав мою гомілку, поки я ходив у туалет. Коли під час поїздки я не міг заснути в готелі, я брав подушку і клав поруч із собою, уявляючи, що це ти. Зазвичай це допомагало. Під час мого розлучення, хаосу самотнього життя й різних відносин, ти був моєю єдиною справжньою стабільністю. Я люблю тебе, друже. Спасибі, що зробив мене кращою людиною».

Звернувся Джеймс Ґан до померлого друга.

Окрім безпосередньої появи в стрічках, образ Веслі можна побачити в Ґруті з «Вартових галактики». Саме домашнім улюбленцем надихався режисер під час втілення цього персонажу.

Також Ґан надав посилання, яке веде на сторінку фонду захисту тварин. У такий спосіб Джеймс закликав допомогти чотирилапим та іншим друзям людини без переваг життя, які мав Веслі.