😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Джонні Депп завів Instagram

Першими його постами стали фото, восьмихвилинне розмовне відео та кавер на пісню Джона Леннона.

Джонні Депп

Джонні Депп завів акаунт в Instagram, досі актора не було в жодній із соцмереж. Першим його постом стала фотографія, на якій він сидить на дерев’яній лавці серед свічок.

Усім привіт. Дещо знімаю для вас. Дайте мені хвилинку.

Джонні Депп

Цим «дечим» виявилося восьмихвилинне відео, у якому актор поміркував над ситуацією у світі, пандемією коронавірусу та анонсував вихід нового треку.

Настав час відкритого діалогу, адже цей невидимий ворог уже став причиною неспівмірної кількості трагедій і завдав жахливої шкоди людським життям. Мені здається, у ці темні, важкі часи ми повинні намагатися допомагати один одному. Тим, кого ми любимо, нашим громадам, собі — для світу і для майбутнього.

Джонні Депп

Окрім того, актор закликав провести час в ізоляції з користю й зайнятися творчістю.

Ми не повинні закриватися і здаватися перед пекельною монотонністю карантину. Створіть сьогодні щось, що допоможе вам та іншим завтра. Зробіть що завгодно, що могло би когось порадувати. Малюйте, читайте, думайте, вчіться, знімайте кіно на телефон, грайте на інструментах, якщо вмієте, а якщо ні — навчитеся.

Джонні Депп

Дуже швидко на Instagram-сторінку актора підписалися 1,6 млн користувачів. Для них Депп разом із гітаристом Джеффом Беком, колишнім учасником групи Yardbirds, записав кавер на пісню Джона Леннона «Isolation».

Ми з Джеффом подумали, що його [Леннона] глибокодумні тексти дуже добре підходять до того, що відбувається у світі. Це пісня про ізоляцію, страх, ризик глобальної катастрофи для нашого світу, тож ми вирішили подарувати її вам. Ми сподіваємося, що вона полегшить для вас ці незвичайні часи, з якими ми зіткнулися, навіть якщо це просто допоможе разом провести час в ізоляції.

Джонні Депп

Тепер — після всіх скандалів та невдач — кар’єра Деппа починає виходити на попередній рівень. Критики та глядачі доволі тепло прийняли його останні фільми «В очікуванні варварів» і «Міномети», а третя частина «Фантастичних звірів» має вийти в листопаді 2021 року. Там, нагадаємо, Депп грає роль головного антагоніста франшизи Ґеларта Ґріндельвальда.