😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Джордж Лукас планував вбити Люка Скайвокера у восьмих «Зоряних війнах»

Насправді, там багато чого могли піти зовсім не так.

Зоряні Війни

У новій книзі Star Wars Fascinating Facts автори чимало розповіли про початкові плани на деякі частини франшизи «Зоряних війн». Наприклад, Джордж Лукас взагалі спочатку хотів вбити Люка Скайвокера у восьмому епізоді. Він мав нагадувати полковника Курца з «Апокаліпсис сьогодні».

Також головним героєм нової трилогії мала стати жінка-джейдай. Проте, звали її не Рей, а Тарін. Планувалося, що на початку історії їй буде тільки 14 років. Вона також мали найти Люка на планеті з Храмом Джедаїв. Він став відлюдником та потребував, аби його врятували від відчаю.

Окрім цього Кайло Рен також мав інший псевдонім. Його планували назвати Вбивцею джедаїв. Це ім’я трохи натякає на те, чому Люк вирішив стати відлюдником.

Лукас також хотів у новій трилогії більше розповісти про мідіхлоріан, але не судилося. Режисер ще планував додати більше інформації про Віллів — орден безсмертних створінь, які насправді все контролюють за допомогою Сили. Люди та інші створіння для них просто сосуди. Фактично, вони і є Сила. Проте, після критики «Прихованої загрози» Лукас вирішив не розвивати ідею з мідіхлоріанами.