😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Халява для ваших PC: у Steam вийшло одразу 7 безкоштовних ігор

Деякі з них є абсолютно новими проєктами, а інші ж раніше коштували грошенят, але тепер розповсюджуються безкоштовно.

Steam

У Steam з’явилося декілька халявних ігор, які можуть привернути вашу увагу. Серед є й ті, що раніше вимагали фінансових жертв, але тепер їх можна отримати абсолютно безкоштовно.

Brimstone Brawlers — це багатокористувацький бітемап-екшн, де бої проходять на аренах. Світ та персонажі натхнені світом відомого Лавкрафта. На вибір ґеймери мають декількох персонажів із власними навичками та стилями бою. Зараз гра перейшла на безкоштовну основу в ранньому доступі. Сторінка в Steam.

Armor of Heroes — аркадний ретро-шутер від SEGA про танки з видом зверху. У грі на вас чекає кооператив до чотирьох людей. Сторінка в Steam.

Siren Head: The Siren’s Forest — горрор із доволі відомим монстром, сиреноголовим, який, так би мовити, замінив Слендера в жанрі інді-жахастиків. Він виглядає як дуже худощаве та високе створіння із сиренами замість голови. Сторінка в Steam.

C21 Steel Battle Chronicles — Гра в жанрі екшн-MMORPG, де ви керуєте роботом. Його можна модифікувати та покращувати в процесі гри, створюючи свій стиль. Проте, сучасною графікою та можливостями проєкт похизуватися не може. Сторінка в Steam.

Vital Signs: Emergency Department — тут потрібно взяти на себе роль лікаря. До вас приходитимуть пацієнти з різними проблемами, а вам потрібно визначити правильний діагноз. Сторінка в Steam.

FierceWind Decay — доволі моторошний скроллер про долю та викривлення часу. Гра має декілька фіналів. Щоправда, проєкт є тільки на китайській мові. Сторінка в Steam.

Binaural Odyssey — VR-гра, де оточення генерується відповідно до дій ґеймера. Автори кажуть, що це скоріш візуальний тест бінауральних ритмів. Сторінка в Steam.