Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Джордж Мартін жаліється на умови, у яких йому доводиться писати «Вітри зими»

Він цілими днями сидить у будиночку в горах, спілкується тільки з «міньйонами» та не має нормального Wi-Fi.

Джордж Мартін

Джордж Мартін у своєму блозі розповів про те, як у нього проходить процес написання книги «Вітри зими». За його словами, він проводить весь час у віддаленому будинку в горах та майже постійно пише. Схоже, обіцянка фанатів закрити його у віддаленому місці, якщо він не допише книгу до літа цього року, частково справджується.

Повинен сказати, що в мене тут дуже нудне життя. По правді кажучи, це й життям-то важко назвати. Зі мною постійно знаходиться один з асистентів (я кличу їх міньйонами). Асистенти чергують по два тижні й повинні відсидіти вдома на карантині два тижні, щоби повернутися на зміну. Щоранку я прокидаюся і відразу йду до комп’ютера, куди міньйон приносить каву (я абсолютно нікчемний і непослідовний без ранкової кави), сік і іноді легкий сніданок.

Джордж Мартін

За його словами, після цього ранкового «ритуалу» він починає писати книгу, і засиджується з цим до темряви. Звичайно, іноді дозволяє собі відволіктися вдень на листи чи дзвінки. Увечері відпочиває він під час перегляду телевізору чи підготованого фільму, оскільки з Wi-Fi там проблеми.

Після цього письменник вирішує й собі почитати. За цим заняттям може засидітися й до пізньої ночі. Також Мартін жаліється, що зранку все починається спочатку й так щодня.

До коронавірусу я виходив раз на тиждень у кіно або поїсти в ресторані. Цьому прийшов кінець у березні. Відтоді я тижнями й місяцями не покидаю хатину. З людей бачу тільки тих, хто на зміні. Я втрачаю відлік днів, тижнів та місяців. Час йде дуже швидко. Зараз серпень, а я не пам’ятаю, що було в липні. Зате це корисно для написання книги.

Джордж Мартін