Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Україна не відстає: на наших майданчиках із продажу з’являються iPhone з Fortnite за захмарними цінами

Водночас війна Epic Games та Apple продовжується, і вона може вплинути на всі ігри на рушії Unreal Engine, а це вже PUBG, Mortal Kombat, Injustice 2 та багато інших.

Почнемо з рідної України. Як ми повідомляли раніше, на майданчиках із продажу особистих товарів стали масово з’являтися iPhone з установленим Fortnite. Усе через те, що Apple видалила гру з App Store, і тепер на «яблука» її взагалі ніяк не можна встановити. Наші «бізнесмени» вирішили не відставати, і на платформах типу OLX уже почали з’являтися аналогічні пропозиції. За класикою жанру, ціна на такі пристрої вища, ніж купити абсолютно новий пристрій.

Нагадуємо, що не варто вестись на такий спосіб «пограти», бо коли вийде нове оновлення для Fortnite, завантажити його не вийде, як і розпочати ігрову сесію без цього оновлення. У підсумку така покупка може «вилізти боком».

Скріншот від користувача Сергія Шурєпіна

Тепер щодо «війни» «Епіків» та «Яблука». Apple вирішила діяти кардинально, і збирається взагалі відключити корпоративні акаунти Epic у своїй системі. Така фігня серйозно вплине на рушій Unreal, на якому працює ціла купа наших улюблених ігор.

Справа в тому, що без доступу розробники не зможуть оновлювати та покращувати Unreal Engine. У підсумку він стане взагалі несумісним із новими версіями iOS та Mac, а розробники не зможуть робити на рушії ігри для продукції Apple.

Серед мобільних ігор на Unreal Engine 4 працюють Fortnite, PUBG Mobile, Mortal Kombat, Injustice 2, Hello Neighbor, Life Is Strange та чимало інших. Ця «війна» може розповсюдитись на всі ці проєкти.

Тепер слідкуємо за думкою: такий крок Apple прийняла скоріш за все через те, що Epic Games звернулася до суду (через видалення Fortnite). Тепер «Епіки» відправили в суд новий позов, аби законодавчо заборонити «Яблуку» чіпати акаунти Epic. Хоча б до початку процесу за попереднім позовом.

Apple видалила Fornite з AppStore і поінформувала, що 28 серпня відключить акаунти і відріже Epic від інструментів iOS і Mac. Ми просимо суд зупинити ці репресії.

Усю цю ситуацію Epic Games констатує як спробу «вбити» Unreal Engine на платформах Apple. Це сильно вдарить по бізнесу «Епіків». Водночас Apple нагадує, що все це можна зупинити доволі просто: Epic Games має прибрати свою нову платіжну систему із Fortnite, яка дозволяла користувачам купувати ігрову валюту напряму в розробників, і не віддавати долю «Яблуку». Поки що поступатися ніхто з них не збирається.