😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Війна Epic Games із Apple та Google: ґеймери почали продавати свої iPhone з Fortnite

Як не важко здогадатися, вартість таких девайсів значно «накручена», але покупці не враховують один критичний фактор.

Fortnite

Як ми повідомляли раніше, Apple та Google видалили гру Fortnite зі своїх майданчиків App Store та Google Play відповідно. Усе через нову платіжну систему від Epic Games, які більше не хочуть віддавати 30 % заробітку компаніям. Тепер розробники гри хочуть судитися із компаніями за видалення проєкту та «введення монополії».

Проте, зараз справа в іншому. На фоні цього всього безладу, та ще й ми знаємо, наскільки можуть затягувати суди, невідомо, коли гра зможе повернутися на майданчики. Саме тому ґеймери, у яких заграла жага до заробітку, вирішили продавати свої iPhone, на яких уже встановлена Fortnite.

Уся справа в тому, що з Android у ґеймерів є альтернатива, звідки завантажити гру, а от у випадку з пристроями Apple — тут тільки App Store. Через це дехто таки наважується на те, аби купити такий-собі смартфон із грою навіть за завищеною ціною.

Ось, наприклад, хтось вирішив продати свій iPhone XS майже в чотири рази дорожче лише через Fortnite на ньому.

Проте, є дещо, чого ніяк не враховують такі покупці. 28 серпня Fortnite має отримати оновлення четвертого сезону. Оскільки з App Store гру видалили, то й завантажити його на пристрої Apple вже не вийде. Водночас, без нього гра і працювати не буде. Скоріш за все, продавці про це знають, і хочуть встигнути «сплавити» свої пристрої якомога дорожче, поки є час.