Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Джим Керрі розповів, як готувався до смерті під час «ядерного удару» по Гаваях

Це реальна історія й реальні переживання актора в його «останні десять хвилин життя».

Джим Керрі взяв участь в онлайн-шоу на каналі The Tonight Show Starring Jimmy Fallon. Під час розмови вони стали обговорювати його книгу «Мемуари дезінформації». Мова зайшла про історію, яка також відноситься й до написання цього твору.

Справа в тому, що на обгортці книжки знаходиться обличчя Джима Керрі в момент, коли йому повідомили, що йому залишилося жити десять хвилин. Принаймні, на той момент це було реально так для нього. Почнемо з початку.

У січні 2018-го року Джим працював на Гаваях. Він знаходився там разом зі своєю дочкою. Актор розповідає, що в той день йому подзвонила його асистентка Лінда, і вона плакала. Вона сказала, що в них залишилося 10 хвилин. Коли він запитав «що трапилося?!», вона повідомила, що агентство по керування надзвичайними ситуаціями оголосило, що в бік острова вже направлені ядерні ракети, і до вибуху залишилося тільки 10 хвилин.

Оскільки це вже не жарт, це заява від офіційної структури, усі були в паніці та налякані.

Для нас усе, що відбувається, було реальним, мій мозок почав крутитися, і я зрозумів, що мені не вдасться виїхати з моєю дочкою… Я сів і став дивитися на океан, почав думати: окей, що мені зробити в останній момент? Почав перераховувати людей, яким я вдячний… І все, чого я хотів, це закрити очі й бути вдячним, бо це був класний час.

Згадує Джим Керрі

Пізніше з’ясувалося, що це повідомлення про ядерні ракети випадково відправив співробітник Гавайського агентства з керування надзвичайними ситуаціями. Насправді, ніякої загрози життю не було. Актор пожартував, що потім він розізлився й «полетіли голови».

Проте, добре, що все закінчилося без трагедій. Звичайно, людям знадобився час, аби заспокоїтися, але всі змогли закінчити свою роботу без усіляких ядерних ракет. Проте, важко уявити, що саме міг відчувати актор у момент, коли думав, що це останні його 10 хвилин життя.