😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

God of War може скоро вийти на PC

На це дуже «тонко» натякнув редактор одного з відомих іноземних ЗМІ.

Редактор порталу Windows Central Джез Корден вирішив дуже «тонко» натякнути на одну цікаву новину для фанатів PC-ґеймінгу. При цьому він висловив упевненість у тому, що відбудеться оголошений ним реліз God of War на PC уже в серпні.

Джез узяв участь в одному з подкастів. Під час бесіди він начебто закашлявся, а потім «дуже непримітно» разом із кашлем вигукнув «God of War на PC уже в серпні». Не дивлячись на те, що цей інсайдер здебільшого працює з Xbox, він уже не перший раз розкриває нам вихід консольних ексклюзивів на комп’ютери.

Окрім цього, під час презентації PC-версії Horizon Zero Dawn Джез Корден також заявив, що «це не останній ексклюзив PlayStation, який зібрався на PC. Буде цікаво подивитися!».

Щоправда, тут є й інший бік медалі: нещодавно голова PlayStation заявив, що вихід на комп’ютери Horizon Zero Dawn не означає, що всі ексклюзиви Sony доберуться до цієї платформи. Справа в тому, що вказана гра для цього ідеально підходила. Якщо згадати шквал критики на адресу розробників через вихід проєкту на PC, то взагалі важко представити, аби вони вирішили випустити ще один із головних своїх ексклюзивів на цю платформу.

У будь-якому випадку, поки що офіційного підтвердження словам Джеза Кордена немає. Тому поки що можна тільки чекати та сподіватися.