😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Ембер Герд може сісти за ґрати

Причина в ймовірній фальсифікації доказів у справі проти Джонні Деппа.

Ембер Герд Джонні Депп

Якщо Ембер Герд визнають винною в «маніпулюванні доказів проти Джонні Деппа», їй загрожуватиме до трьох років тюремного ув’язнення. Про це свідчать дані з нещодавнього звіту IBT.

Через безліч звинувачень від Герд на адресу Деппа, він ледь не втратив роль у фільмі «Фантастичні звір: Злочини Ґріндевальда». Проте в останні місяці більшість із цих доказів спростували або визнали помилковими, тож тепер акторка може зіткнутися із серйозними наслідками за їх фальсифікацію.

У розділі 141 Кримінального кодексу штату Каліфорнія зазначено, що незаконно змінювати, модифікувати, встановлювати, розміщувати, приховувати, виготовляти або переміщувати будь-які фізичні об’єкти, щоб притягнути будь-кого до відповідальності за вчинення злочину. За це можуть бути пред’явлені обвинувачення в кримінальному злочині. Супутні звинувачення включають у себе надання неправдивих доказів відповідно до Кримінального кодексу штату Каліфорнія 132 ПК і підготовку хибних доказів відповідно до розділу 134 Кримінального кодексу Каліфорнії, які вважаються кримінальними злочинами й можуть бути засуджені до максимального терміну до трьох років. Це застосовується, навіть якщо людина лише має намір представити фальсифікований доказ як такий, що є справжнім.

Зі звіту IBT:

Раніше прихильники Деппа просили забрати Ембер Герд із «Аквамена 2» через побиття актора. До речі, ви знаєте як би виглядав Джонні в образі Джокера?