Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Epic Games VS Apple: Microsoft встала на бік «Епіків» у цій війні

Тільки б тепер сама Microsoft не попала під «гарячу руку» Apple…

Epic Games VS Apple

Голова Xbox Філ Спенсер на своїй сторінці в Twitter оприлюднив офіційну заяву Microsoft щодо протистояння Epic Games та Apple. Виявилося, що компанія підтримує «Епіків» у вимогах щодо збереження доступу до інструментів «Яблука» для розробників Epic Games.

Сьогодні ми подали заяву в підтримку прохання Epic Games зберегти доступ до інструментарію Apple для своїх розробників рушія Unreal Engine. Доступ Epic Games до останніх оновлень технологій Apple стане правильним вибором для розробників і гравців.

Філ Спенсер

Нагадаємо, що рішення Apple закрити доступ до своїх інструментів для всіх розробників Epic Games могли вплинути на всі ігри, що працюють на Unreal Engine. Щонайменше, для них просто не було б більше оновлень. Водночас, і виправлень якихось помилок також бути не могло б, і в підсумку з часом усі вони могли б просто закритися.

Детальніше про це ми розповідали в нашому попередньому матеріалі на цю тему. До речі, Epic Games якраз проводить турнір у Fortnite, який присвячений боротьбі з Apple. Це можна зрозуміти з призів, що так чи інакше висміюють «Яблуко».