Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Facebook не дозволив оприлюднити фото цибулі через «надмірну сексуальність»

В автоматичної системи розпізнавання контенту Facebook власне уявлення про сексуальність.

Facebook

Фірма The Seed Company by E.W. Gaze намагалася спокійно розмістити на Facebook рекламу насіння цибулі. Проте, їй відмовили в публікації фото. Здавалося б, трапитися в рекламі може будь-що, але причина, що соцмережа їм назвала, виглядає, щонайменше, дивно.

Справа в тому, що Facebook визнав знімки цибулі занадто сексуальними. Алгоритм, що має автоматично розпізнавати вміст для дорослих та не пропускати його на публікацію, знайшов щось таке й тут. Проте, на фото ми бачимо тільки цибулю Walla Walla, що лежить у корзині. Менеджеру компанії навіть знадобився час, аби зрозуміти, що відбувається. Вийшло, що система просто побачила в цибулі щось схоже на груди чи сідниці.

Отже, ми тільки що отримали повідомлення від Facebook про те, що фотографія, яка використовується для нашого насіння цибулі Walla Walla, є «відверто сексуальною» й тому не може рекламуватися для продажу на їхній платформі… Ви бачите це?

Пізніше представники соцмережі принесли офіційні вибачення за помилку, що допустила їхня система.

Ми використовуємо автоматизовані технології, щоби виключити наготу в наших додатках, але іноді вони не можуть відрізнити цибулину від… ну, ви знаєте.

З повідомлення Facebook