😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

«У книзі будуть відмінності», — Джордж Мартін про походження клички Ходора

Поступово дізнаємося, наскільки книга «Вітра зими», яку Мартін ніяк не допише, відрізняється від серіалу «Гра престолів».

Ходор

Увага! Якщо ви ще не бачили серіал, але плануєте подивитися, то приготуйтеся до спойлерів!

Джордж Мартін заговорив про свою майбутню книгу. Точніше про порівняння одного з моментів твору та серіалу «Гра престолів». Мова йде про шостий сезон. Саме там стало відомо про походження клички Ходора, яка є і єдиним словом, що він вимовляє.

Піл час втечі від Білих блукачів Бран вселяється в розум Ходора, і чує команду «Тримай двері», що в оригіналі звучить як Hold the door! Ходор повторює цю фразу купу разів та дуже швидко, і поки Бран дивився на спогади дитинства велетня, ця фраза пробилася туди, і ще малий Ходор падає на землю з видінням цього моменту, а сама фраза від частого повторення скоротилася до Hodor — єдине, що він віднині міг говорити.

Ходор (Hodor) - как персонаж "Игры Престолов" стал мемом

Джордж Мартін каже, що йому сподобалася така реалізація даної ідеї, але в його книзі буде трохи інший варіант.

Шоуранери серіалу відмінно впоралися з цією сценою, але в книзі будуть відмінності. У серіалі з фразою «Тримай двері» вони просто використовували силу Ходора. У книзі Ходор вкрав старий меч зі склепу, Бран проник у його розум, і його уроки фехтування допомогли йому.

Наказуючи Ходору тримати двері, Бран насправді мав на увазі утримання проходу, захист від наступаючих супротивників. Ходорів бився і вбивав їх. Трохи інша, але все-таки схожа ідея.

Джордж Мартін

Скоріш за все, цей момент ми побачимо у «Вітрах зими». Коли ж вони вийдуть? Сподіваємося, що у 2021-му, якщо Мартін таки видавить із себе цю книгу.