Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Facebook уже повним ходом працює над Oculus Quest 3 та 4

Шоломи в майбутньому отримають систему детального відслідковування очей та обличчя, аби створювати максимально реалістичні віртуальні аватари.

Oculus Quest

Марк Цукерберґ завітав на 411-й випуск подкасту The Information. В ефірі він розповів про стратегії розвитку Facebook та напрямку модернізації AR/VR технологій. Окремо ж він повідомив, що компанія вже почала працювати над новими моделями Oculus.

Через особливості розробки апаратного забезпечення, ви змушені знати, якими будуть наступні три ваших продукти. Це не як програмне забезпечення, у яке ми вносимо зміни кожні пару тижнів. У нас є групи розробників, зайнятих наступним поколінням віртуальної реальності й тим, якими будуть Quest 2 і 3.

Марк Цукерберґ

Сам він хоче добитися від наступного покоління шоломів можливість відслідковувати емоції та напрямку погляду користувача. Oculus Quest уже має доволі просту систему роботи віртуальних аватарів, але це використовується тільки в декількох додатках.

Відслідковування обличчя може використовуватися не тільки для створення віртуальних аватарів, але і для збору телеметрії про користувача. Наразі перший шолом віртуальної реальності Pico Neo 2 з функцією відслідковування очей з’явився ще минулого року, але купити його може далеко не кожен, і справа не тільки у вартості, а й у тому, що кількість девайсів обмежена, а тому доступна для купівлі тільки компаніям.