😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Facebook запускає власну ігрову стрімінгову платформу

Facebook Gaming позиціонується як конкурент для Mixer, Twitch та YouTube.

Facebook Gaming

Соціальна мережа Facebook запускає власний додаток Facebook Gaming. Платформа обіцяє стати достойним конкурентом для вже популярних сервісів. Чи справді це так — покаже час.

За допомогою Facebook Gaming можна запускати стріми прямо в основну соціальну мережу. Розробники кажуть, що з 2,5 млрд щомісячних користувачів приблизно 700 млн цікавляться іграми та відвідують відповідний розділ. Вони вважають, що майбутні стримери матимуть одразу непогану базу глядачів через це. Проте, основним напрямом сервісу буде мобільний ґеймінг.

Facebook

На початку своєї роботи сервіс не планує вводити рекламу. Заробіток розробники планують отримувати через комісію від донатів. Додаток можна завантажити в Google Play, а пізніше він з’явиться і в App Store. Зараз також є і веб-версія.

До речі, нещодавно відомі зірки провели восьмигодинний онлайн-концерт у підтримку лікарів у всьому світі. Якщо ж згадувати про ігри, то найбільш негативним моментом у них можна назвати наявність читерів. Прихильники консолей уже вимикають кроссплей у Call of Duty: Warzone, аби уникнути читерів на PC.