😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Німецький бренд одягу представив куртку в стилі Death Stranding

У створенні брав участь відомий нам розробник цієї гри Хідео Коджіма.

Death Stranding 1

Німецький бренд техноодягу ACRONYM продемонстрував свій новий продукт — куртку, стилізовану під костюм Сема з Death Stranding. Модель має назву J1A-GTKP, а створювалася вона в співробітництві з Kojima Prodtuctions там самим Хідео Коджімою.

Куртка коштує 1 500 фунтів, що на наші гроші — 50 480 гривень. Проте, першу партію товару розкупили одразу ж, і тепер потрібно чекати нової поставки.

В описі сказано, що куртка розроблена з використанням повітропроникної тканини Gore-Tex Pro, а також має «гравітаційні» кармани. Комір має магніти, а капюшон можна відстібнути.

До речі, один із засновників та моделей компанії, Ерролсон Х’ю, з’являвся в самій Death Stranding. Він виконував роль управляючого метеостанцією. Цей бренд також займався створенням одягу для персонажів Deus Ex: Mankind Divided.

Death Stranding 4

Якщо ми вже заговорили про технологічні новинки, то ви вже встигли зацінити Xbox One X, стилізовану під Cyberpunk 2077, що вийде вже в червні цього року? Як щодо Цірі з The Witcher 3, яку знову показали в стилі цієї ж гри? Тепер у неї нова зачіска та смертоносні знаряддя для вбивства.