😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Філ Лорд і Кріс Міллер відправлять Райана Ґослінга в космос

Режисери екранізують новий роман від автора «Марсіянина».

Райан Ґослінг

Схоже, Філ Лорд і Кріс Міллер хочуть екранізувати всі твори Енді Вейера. Після «Марсіянина» режисери взялися за ще один роман письменника. Сюжет за книгою The Hail Mary («Аве Марія») розповість про космонавта, який самотужки має врятувати Землю.

Така ідея належить Райану Ґослінгу, який і просував кандидатури Філа і Кріса на посаду режисерів. Сам актор зіграє головну роль в екранізації. Як повідомляє видання Variety, ще до того, як Ґослінг дочитав рукопис, він вирішив, що саме творці «Людини-павука: Навколо всесвіту» краще ніж будь-хто зможуть зняти цей фільм.

Кріс Міллер та Філ Лорд також відомі своєю роботою над дилогією «Мачо й ботан» та «Леґо. Фільм». У 2019 році вони стали лауреатами премії «Оскар» за «Найкращий анімаційний повнометражний фільм» як продюсери історії про Майлза Моралеса.

Серед виконавчих продюсерів, крім Райана Ґосінга, будуть Кен Као («Фаворитка», «Лицар кубків»), Адітья Суд («Фейкові копи») й Емі Паскаль («Маленькі жінки», «Веном»). За виробництво стрічки відповідатиме MGM.