Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Фільм про важке життя дитини на Донбасі став частиною шкільної програми Данії

Тепер документальну картину «Віддалений гавкіт собак» будуть викладати дітям 6–9 класів.

Віддалений гавкіт собак

Документальний фільм під назвою «Віддалений гавкіт собак» (The Distant Barking of Dogs) тепер є частиною шкільної програми для учнів 6–9 класів у Данії. Для нас це цікаве тим, що ця картина розповідає про важкі умови життя дітей на Донбасі.

Про цю подію розповіло видання Бабель. У своєму повідомленні воно спирається на слова асистента режисера Азада Сафарова.

У Данії школярів 6—9 класів будуть вчити розумінню конфліктів, воєн і прав дітей на базі фільму «Віддалений гавкіт собак». Того самого фільму про 9-річного хлопця Олежку, який живе біля лінії фронту на Донбасі. Фільму, який ми знімали два роки разом із режисером Сімоном Леренгом Вільмонтом і який підкорив світ.

Азад Сафаров

Фільм має передати європейським дітям те, з якими труднощами доводиться щодня зіштовхуватися чималій кількості української малечі через бойові дії на Донбасі. Це має викликати в них співпереживання.

«Віддалений гавкіт собак» — це картина дансько-шведсько-фінського виробництва. Знімали її в селі Гнутове, що в Донецькій області. Процес тривав із 2015 по 2017 роки. У ній розповідається про 10-річного Олега, який проживає в бабусею а цьому селі, не дуже далеко від лінії фронту.

Їм нікуди переїхати, а тому вони вимушені залишатися там, поки інші тікають. Постійні обстріли та напруга — ось із чим йому доводиться жити, та дорослішати за таких умов він вимушений дуже швидко.