😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Гакери атакують гравців у Red Dead Online: новий метод знущань

Підриви персонажа, напади звірів та потрапляння в діючий ґейзер — це лише мала частина того, що може чекати жертв таких атак.

Red dead Online

Red Dead Redemption 2 поки що так і не вдалося зламати гакерам. Проте, вони досить непогано розважаються в Red Dead Online. Гравці вже неодноразово ставали жертвами несанкціонований атак користувачів, які порушують правила проєкту.

Нещодавно з’явилася нова «зброя» гакерів. Користувач Reddit Keisenberg_ розповів, як на нього під час гри напав двоголовий скелет. Зауважимо, що ігровий процес не передбачає таких ворогів.

Ґеймер прикріпив запис цього моменту. На ньому видно, що противник з’явився посеред вулиці нізвідки, та одразу накинувся на гравця. Скелет використовував кулаки, та не мав при собі зброї. Коли герой дістав пістолет, то нападник одразу втік. Проте, не дивлячись на кількість вистріляних у нього патронів, він не помер. Схоже, гакери зробили його безсмертним. Якщо в майбутньому вони ще і змусять таких створінь не тікати від стрілянини, то це значно ускладнить життя гравцям.

I got attacked by something I never expected from r/RedDeadOnline

Я був атакований чимось, чого я ніколи не очікував.

Також інший користувач Reddit, Pigmachine, жалівся, що невідомі нападники одного разу приблизно 20 хвилин телепортували його в різні місця, змушували медведів атакувати персонажа, підривали його та закидали в діючий ґейзер.