Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Гаррі Поттер — частина всесвіту Marvel

Магія за межами Гоґвордсу?

Гаррі Поттер

Знаменита трійця юних чарівників з’явилася в історії про людей Ікс. Так, на одній зі сторінок третього випуску коміксу New Excalibur фанати помітили героїв, створених Джоан Роулінг. Гаррі Поттер, Герміона Ґрейнджер та Рон Візлі є частиною всесвіту Marvel, і вже доволі довго. Про це повідомляє Screen Rant.

Дивно, що цих персонажів помітили тільки зараз. Графічна історія про мутантів виходила з 2006 до 2008 року. Події історії розгортаються в Британії. За сюжетом Джаґґернаут переслідує злу команду людей Ікс у Лондоні. Він біжить вулицями міста і звертає до одного з провулків, де збиває з ніг підлітків. Так, так, тих самих: один у круглих окулярах, другий — рудий, а дівчина кричить: «Гаррі!».

Гаррі, Рон і Герміона

Усі, хто знають історію молодого чарівника, довго думати не будуть. Відразу й точно в цих героях простежуються образи Гаррі, Рона і Герміони.

Про повноцінне злиття всесвітів говорити, звісно, не варто. Це звичайне камео, яке можна зустріти як у коміксах, так у фільмах. Напевно, автори просто хотіли віддати належне тому, що сюжет коміксу відбувається в Англії.