😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Генрі Кевілл розповів кого він обрав у «The Witcher 3: Wild Hunt» — Трісс чи Йеннефер

Та назвав своє улюблене оповідання з «Відьмака».

Відьмак

На фестивалі Comic Con в Бразилії Генрі Кевілл (Ґеральт з Рівії) дав інтерв’ю для Omelete, де розповів про своє улюблене оповідання з саги про Відьмака, знайомство з автором книг Анджеєм Сапковським, та кого з двох чародійок він обрав — Трісс чи Йеннефер – граючи у The Witcher 3: Wild Hunt.

Про своє улюблене оповідання з «Відьмака»:

«Уламок льоду». Не буду псувати враження тим, хто зараз читає книги, але це історія, де Ґеральт і Йеннефер здаються щасливими. Здаються. Це оповідання зробило діру в моєму серці.

Генрі Кевілл

Про зустріч з Анджеєм Сапковським:

Я коротко поспілкувався з ним на зйомках. Я робив складний трюк – здається, це було падіння з висоти 15-20 футів з пробиттям підлоги. Він одразу сказав мені: «Я цього не писав! Це не моє, я не винен».

Потім мені потрібно було бігти виконувати трюки, а він пішов оглядати знімальний майданчик. Сподіваюся, йому подобається, як я граю Ґеральта. Мені дуже важливо, щоб я зробив усе правильно, бо я люблю його роботу всім серцем.

Генрі Кевілл

Про вибір між Трісс і Йеннефер у The Witcher 3: Wild Hunt:

Можу говорити тільки про ігри, адже це було моє перше знайомство. Я обрав Йеннефер.

Бо це любов. Ігри самі йшли цим шляхом. Історія Трісс була потужною й інакшою, але… Я вірю, що серце Ґеральта належить Йеннефер.

Генрі Кевілл

Одразу весь перший сезон «Відьмака» вийде 20 грудня на Netflix. До речі, глядачі на передпоказах серіалу були в захваті і лишали багато позитивних коментарів у соціальних мережах.