😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Голова DC Films розповів про плани на майбутнє кіновсесвіту DC

Мультивсесвіт, спін-оффи і плани на випуск по чотири фільми на рік!

DC

У новому інтерв’ю для The New York Times президент DC Films Волтер Хамада розповів про плане на майбутнє для кіновсесвіту компанії. За його словами, з 2022-го року вони будуть випускати в кінотеатрах щонайменше по чотири крупні фільми за DC на рік. Окрім цього паралельно будуть виходити й картини з бюджетом поменше на HBO Max. Таких планують знімати по два на рік.

Також для сервісу будуть створювати й серіали, які будуть спін-оффами для фільмів. Сам Хамада каже, що зарай у компанії розглядають усі майбутні повнометражні фільми, та думають, до якого краще за все створювати серіал про окремі складові чи персонажів.

Для того, аби це все не плуталося, автори введуть уже знайомий нам мультивсесвіт. Це дозволяє одночасно існувати в кіновсесвіті декільком версіям персонажів. Щонайменше, планується розвиток одночасно двох версій Бетмена.

У минулому ми були доволі секретними. Мене шокувало те, як мало людей у компанії могли прочитати сценарії фільмів, над якими ми працювали.

Волтер Хамада

Тепер Warner Bros. намагається ситуацію виправити, та дати командам більше свободи разом із можливістю обмінюватися ідеями. Проте, так буде не з усіма проєктами. Також Хамада додав, що режисерська версія «Ліги справедливості» від Зака Снайдера стане таким-собі глухим кутом.

Отже, розраховувати на повноцінне становлення «Ліги» не доводиться. На даний момент у планах Warner Bros. декілька фільмів, включно з «Флешем», «Диво-жінкою 3», «Бетменом» та «Загоном самогубців». Останні два отримають телевізійні приквели на HBO Max.