😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Google Pixel 4A: злиті ціна та характеристики

Доволі докладний злив.

телефон

Відомий зливач інформації щодо смартфонів Еван Блас опублікував зображення рекламного бігборду. Напис на ньому повідомляє стартову ціну Google Pixel 4A — 399 доларів. Таку ж вартість мала минулорічна модель Pixel 3A.

Це вже не вперше дані про новинку просочуються до мережі. Нещодавно на YouTube каналі TechnoLike Plus з’явився відеоролик із середньобюджетним смартфоном та його характеристиками. Ймовірно, що телефон матиме 3,5-мм роз’єм для навушників, датчик відбитків пальці на задній панелі, селфі-камеру з отвором та квадратний модуль камери. Модель можливо матиме 5.8 дюймовий екран із роздільною здатністю 2340×1080. Начинкою може стати процесор Snapdragon 730, оперативна пам’ять з об’ємом 6GB або 4GB, та 64GB вільного простору. Дорожча модель обзаведеться слотом на дві SIM-карти.

Уже традиційно ми отримуємо інформацію про продукцію Google до її офіційного анонсу. Останній відбувався на власній конференції компанії під назвою I/O. Цього року її скасували через COVID-19, тому поки невідомо де і як відбудеться показ.