😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Google припиняє розробляти ексклюзиви для свого сервісу Google Stadia

Проте, це ще не означає смерть хмарного сервісу, а розвивати його будуть інакше.

Stadia

Компанія Google офіційно оголосила, що припиняє роботу всіх внутрішніх студій, які займалися розробкою ексклюзивних ігор для сервісу Google Stadia. При цьому студією в Каліфорнії керувала Шеннон Стадстілл, яка раніше була головою Santa Monica Studio, а в Монреалі керівництво на себе брала Джейд Реймонд, яка була продюсером Assassin’s Creed, Watch Dogs та Splinter Cell Blacklist. Тобто, команда була доволі непогана.

Усього внутрішні студії Stadia нараховували близько 150 працівників. Більшу частину з них переведуть на іншу роботу в стіни Google. Іншим доведеться покинути компанію.

Водночас Google оголосив про скасування розробки всіх ігор для Stadia, про які ви могли чути. Виключенням стануть тільки ті, що вже встигли отримати дату релізу, і вона має наступити доволі швидко. Тепер сподіватися на AAA-ексклюзиви на платформи точно не варто.

У будь-якому випадку, користувачам сервісу хвилюватися не варто — його закривати не планують. Для розвитку Stadia компанія шукатиме партнерів у сторонніх студіях. Цим займатиметься Філ Гаррісон, який раніше був віце-президентом як PlayStation, так і Xbox, а зараз керує Stadia.

Нагадуємо, що Google Stadia — це сервіс для стрімінгу ігор через «хмару». Він почав працювати в листопаді 2019-го року в 14 країнах, а потім розширився ще на 8 держав у грудні 2020-го.