😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

«Гострі картузи»: Джейсон Стейтем міг зіграти Томаса Шелбі

Однак, одне коротке повідомлення від Кіліана Мерфі змінило все.

Кіліан Мерфі

В інтерв’ю Esquire шоуранер серіалу «Гострі картузи» Стівен Найт розповів, що спочатку на роль Томаса Шелбі він обрав Джейсона Стейтема. Так, серед кандидатів був і Кілліан Мерфі. За словами Найта, він вів переговори з обома акторами, після чого він вирішив обрати саме Джейсона.

Я зустрів їх обох у Лос-Анджелесі, щоб обговорити роль. Я обрав Джейсона. Однією з причин був ефект фізичної присутності, оскільки Джейсон — це Джейсон. Коли ж я зустрів Мерфі, я не побачив у ньому Томмі. Тоді я був достатньо дурним.

Стівен Найт

Після цього Мерфі відразу зрозумів, що може втратити можливість зіграти роль. Він надіслав Найту коротке повідомлення. Воно, очевидно, змусило постановника проєкту змінити свою думку.

Він надіслав мені листа: «Пам’ятай, я актор». І це цілком вірно, тому що він може трансформуватися. Якщо ви зустрінете його на вулиці, це буде зовсім інша людина.

Стівен Найт

Зараз уже є п’ять успішних сезонів «Гострих картузів». Роль Томаса Шелбі в них зіграв саме Кіліан Мерфі, завдяки якому серіал здобув таку популярність.

Шостий сезон наразі на етапі розробки. Знімальний процес змушені були зупинити через пандемію, але на сьогоднішній день Британія вже послабила карантин і дозволила відновити робити над фільмами та серіалами.