😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

GTA 6: бути чи не бути? Усе, що відомо про нову частину популярної серії

Натяків на те, що продовження серії Grand Theft Auto знаходиться в активній розробці, стає все більше, тому фани завмерли в очікуванні.

GTA 6

Маємо сказати відразу: як би нам не хотілося, але офіційної інформації про розробку GTA 6 на даний момент немає. Однак, є багато натяків і дивних збігів обставин, які ну дуже схожі на відсилки до нової частини гри. Розглянемо основні з них.

Нещодавно багато видань почали говорити не просто про те, що GTA 6 вийде, а ще й називали приблизну дату її виходу. Підставою для таких тверджень став невеликий тизер від хіп-хоп групи City Morgue. Схоже, їх пісні стануть саундтреками до нової гри від Rockstar Games. Звичайно, на опублікованому постері немає ні назви гри, ні натяків на те, що це саме GTA 6 (і ми звісно зробимо вигляд, що по оформленню вони «зовсім не схожі з цією грою»).

City Morgue, хіп-хоп группа, затизерила це в Instagram сьогодні

Група повідомила, що очікувати новий продукт варто влітку 2020-го року. Не може бути збігом, що саме в цей час очікується вихід на ринок консолей нового покоління PS5 та Xbox Project Scarlett. Також раніше вже з’являлася інформація, що Rockstar працює над чимось масштабним. За описом це дуже схоже на серію Grand Theft Auto, але компанія продовжує тримати інтригу.

(Переслав скріншот) -Це правда? -Так -Ви у саундтреках чи щось інше? -Скоро побачиш

Далі більше: декілька днів назад на офіційному сайті розробника з’явилася вакансія програміста. У ній мова йде про роботу над масштабним проектом з відкритим світом.

Rockstar в даний час шукає програміста анімаційних систем. Ми шукаємо досвідченого, талановитого інженера, який допоможе нам в розробці передових систем анімації для масштабних сюжетних ігор з відкритим світом. Ви повинні володіти сильними навичками кодування, хорошими знаннями і інтересом до систем анімації персонажів, а також пристрастю до реалістичного, якісному руху персонажа.

Фрагмент тексту вакансії від Rockstar.

Також у вакансії є натяки на гру категорії «ААА» — найбільш високобюджетний проект. Серія GTA була в Rockstar саме такою. В даному випадку також не можна виключати вірогідність того, що мова йде про іншу гру, але чому б компанії кидати один з своїх найкращих та найприбутковіших проектів? Rockstar, фанати чекають!