😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Халява для вашого PC: одразу шість безкоштовних ігор уже чекають на вас

Серед є горор у дусі Silent Hills та навіть гра за всесвітом Warhammer 40 000!

Деякі сервіси з продажу ігор на PC вирішили трохи розщедритися, а тому запропонували круті роздачі для своїх користувачів. Халява ніколи не була зайвою, тож давайте зацінимо, що вони нам там пропонують.

Почнемо із сервісу GOG. Зараз у ньому стартували вихідні серії Warhammer. У зв’язку з цим фанатам пропонують чималі знижки на проєкти за цією франшизою, а також роздача одного з них.

Безкоштовно ґеймери можуть отримати Warhammer 40,000: Rites of War. Це покрокова стратегія, яку випустила студія DreamForge ще в 1999-му році. Керуючи воїнами Ельдар гравці мають захистити секрети своєї раси. Захопити їх хочуть армії Імперіума та тиранідів.

Розпродаж, присвячений франшизі, закінчиться 20-го липня о 16:00 за Києвом. Скоріш за все, тоді ж зникне й можливість отримати вказану гру безкоштовно.

Перейдемо до сервісу Itch.io. На ньому з’явилися нові пропозиції «заберіть безкоштовно». Майданчик пропонує одразу п’ять ігор. Не забувайте: пропозиції не триватимуть вічно.

The Restless

Це психологічний піксельний горор. Його створили у форматі Point-and-click. У грі користувачам потрібно дослідити моторошний та чималий особняк. Тисніть сюди, аби забрати гру!

Error 54

Це горор від першої особи. Його вважають духовним послідовником P.T. (інтерактивного тизера Silent Hills). Тисніть сюди, аби забрати гру!

Cosmic Rochambo

Це космічний файтинг, основна механіка якого будується на швидкому натисканні стрілок у потрібному порядку. Тисніть сюди, аби забрати гру!

Hide the Body

Гра в нуар-стилі, де персонажу доведеться навчитися замітати сліди злочину. Тисніть сюди, аби забрати гру!

Death Ray Manta SE

Олдскульний динамічний екшн, який створили в дусі класичних аркадних ігор. Тисніть сюди, аби забрати гру!