Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Horizon Zero Dawn 2 уже в розробці?

Принаймні, такий висновок можна зробити з необачних дій розробника в Twitter.

Horizon Zero Dawn

Студія Guerrilla Games, що належить Sony, у своєму офіційному Twitter опублікувала пост, у якому йдеться про нову вакансію на посаду старшого програміста зі штучного інтелекту. Його завданням буде розробка поведінки NPC в майбутніх іграх студії. Цікаво, що цей пост супроводжувався таким гештегом: #ps5 (тобто PlayStation 5).

Horizon

Невдовзі публікація зникла і її замінили аналогічною, проте вже без вище згадуваного гештегу. Однак із великою долею ймовірності, Guerrilla Games працює над сиквелом Horizon Zero Dawn.

Раніше на сайті студії вже з’являлася інформація про вакансію, у якій зазначалося, що потрібен художник для роботи з рослинністю, який працюватиме над ассетами. Нижче вказувалося, що всього є чотири команди, мета яких — «створити чудове середовище в Horizon». Отже, склавши два і два, можна припустити, що Horizon Zero Dawn 2 і є тим самим проєктом для PlayStation 5, яка, за словами колишнього інженера консолі, має ще багато секретів. Щодо її прямого конкурента Xbox Series X, то пропонуємо вам ознайомитися з новим логотипом даної приставки.