😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Хто найзаможніший супергерой у всесвітах DC та Marvel?

Фанати провели ретельне дослідження та чітко визначили заробітки всіх відомих персонажів. Розповідаємо про ТОП-24 серед найбагатших супергероїв!

DC VS Marvel

Серед фанатів коміксів давно ведуться дискусії щодо того, хто ж є найбагатшим героєм. Дехто вирішив поставити крапку в цих сперечаннях. Мова йде про аналітичну групу Vanquis Bank, яка провела власне дослідження. Підійшли ентузіасти до справи з повною серйозністю, і з цього в підсумку склали ТОП-24 супергероїв-багатіїв.

Принцип наступний: автори брали середні дані по зарплатах на професіях героїв, враховуючи місто, у якому вони живуть. Якщо ж такого ви на картах не знайдете, то для підрахунку брали найсхожіший до нього аналог із реальності.

Отже, перше місце дісталося Брюсу Вейну — його особистий прибуток оцінили в 1 млн доларів на рік. Далі, очевидно, йде Тоні Старк, і його заробіток у 920 тис доларів на рік. На третьому місці опинився Олівер Квін (Зелена Стріла) — 894 тис доларів.

Кто из супергероев богаче? Фанаты подсчитали зарплату Бэтмена, Железного человека и других

Одразу після нього заробіток героїв стрімко падає. Четверте місце посів Доктор Стрендж завдяки своїм навичкам нейрохірурга, які оцінили в 400 тис доларів на рік. Якщо ж поглянемо на найбідніших представників ТОПу, то його закриває Людина-мураха. Його офіційним місцем роботи є магазин морозива Скотт Ленґ, де в реальності він отримував би 18,5 тис доларів на рік. Трохи більше заробляє Пітер Паркер у якості позаштатного фотографа на фрілансі.

Кто из супергероев богаче? Фанаты подсчитали зарплату Бэтмена, Железного человека и других

Якщо говорити за середні показники DC та Marvel, то останні трохи відстали — 78 тис доларів у DC проти 71 тис доларів у Marvel. Повну статистику ви можете знайти за цим посиланням.