😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Художник Marvel показав круту сцену, яку вирізали із «Месників: Завершення»

Людина-мураха, Галк та Людина-павук мали продемонструвати неймовірну командну роботу та принцип надання Павучку надзвукової швидкості.

Месники

Кінокомікс «Месники: Завершення» зібрав у собі чимало героїв всесвіту Marvel. Проте, їх було настільки багато, що вмістити всі круті сцени було просто неможливо. Художник компанії згадав про один із таких моментів, який здався йому реально класним, але він так і не потрапив до остаточної версії фільму.

Мова йде про один з уривків битви з Таносом. Брати участь у ньому мали Людина-мураха, Галк та Людина-павук. Сенс був у тому, аби допомогти Павучку якомога швидше дістатися до іншої частини поля бою, і в цьому незнятому моменті пропонувався доволі оригінальний спосіб вирішення цієї проблеми.

Художник показал сумасшедшую вырезанную сцену с Человеком-пауком, Халком и Человеком-муравьем, которую вырезали из «Мстителей»

Я намалював кадр, просто ідеальний. Галк тримав Людину-павука й готувався кинути його з усієї сили. Камера відлітала б назад, і глядач розумів, що Галка у свою чергу тримає гігантська Людина-мураха. Тобто, спочатку б Людина-мураха кидала Галка, а той у польоті кидав би Людину-павука. Я шкодую, що їм ця сцена не підійшла.

Художник Marvel

Важко сказати, яку б швидкість міг би розвити за таких умов Пітер Паркер. Можливо, від сцени відмовилися, бо його б у такому випадку за всіма законами фізики просто розплющило б у пюре з павука…