Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Ubisoft створить нову гру за «Зоряними війнами»

Перша за вісім років гра за франшизою, якою займатиметься не Electronic Arts, буде розгортатися у відкритому світі.

star-wars

У статті видання Wired з’явилася згадка сумісного проєкту Ubisoft та Lucasfilm Games. Відомо поки небагато, оскільки гра на доволі ранній стадії, а Massive Entertainment ще тільки набирає команду для розробки проєкту.

Немає й інформації про сеттінґ чи персонажів, що з’являться в майбутньому тайтлі. Те ж саме, на жаль, можна сказати і про час, у який розгортатимуться події проєкту. У прес-релізі на офіційному сайті франшизи все ж уточнили, що це буде сюжетно-орієнтована гра у відкритому світі.

Розроблятимуть гру на Snowdrop — власний рушій Massive та Ubisoft. Творчим директором виступить Джуліан Ґеріті — ґеймдиректор The Division та The Crew. У стадії передпродакшну гра знаходиться вже приблизно рік.

Голова Ubisoft, Ів Ґіймо, каже, що команда радіє можливості попрацювати з Lucasfilm, а майбутня гра має стати несхожою на все, що робили раніше.

Всесвіт «Зоряних війн» — це дивовижне джерело натхнення для всіх наших команд і мотивації придумувати щось нове й розширювати межі можливого у відеоіграх.

Створення нових світів, персонажів і історій, які надовго увійдуть у лор серії — приголомшлива можливість для нас. І ми раді, що студія Ubisoft Massive буде тісно співпрацювати з Lucasfilm Games і працювати над оригінальними пригодами за «Зоряними війнами», які будуть несхожими на все, що робили раніше.

Ів Ґіймо