😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Warner Bros. відклала повнометражний приквел «Клану Сопрано»

Нова дата вже назначена, якщо нічого знову не зміниться.

Клан Сопрано

Повнометражний приквел серіалу «Клан Сопрано» під назвою «Багато святих Ньюарка» буде виходити в кінотеатрах. Проте, побачити його, як раніше планувалося, 12 березня цього року тепер не вийде. Фільм відклали до 24 вересня 2021-го.

За даними Deadline, фільм не будуть передавати в стрімінговий сервіс HBO Max, оскільки планувалася картина виключно для кінотеатрів. Стрічка розповість про озброєний конфлікт між мафією італійською мафією та бандами афроамериканців, який розгортався в Нью-Джерсі у 1960-ті роки.

Одним із головних героїв драми виступить Дікі Молтісанті, батько Крістофера Молтісанті та наставник Тоні Сопрано. Його роль виконає Алессандро Нівола («Без обличчя»). Крім нього у фільмі з’являться Джон Бернтал («Каратель»), Вєра Фарміґа («Закляття»), Біллі Маґнуссен («Картковий будинок»), Корі Столл (звідти-ж) та Рей Ліотта («Славні хлопці»).

Режисером виступає Алан Тейлор, який до цього зняв декілька серій «Клану Спорано», а також фільми «Тор 2» та «Термінатор: Генезис». Сценарій писав автор оригінального серіалу разом із Лоуренсом Коннером.