😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Hunt: Showdown: благодійне DLC у підтримку Австралії

І «тваринкам» допоміг, і «легендарки» отримав.

Студія Crytek випустила нове доповнення Fire Fight до свого онлайнового бойовику Hunt: Showdown, яке напряму пов’язано з нещодавною катастрофою в Австралії. У рамках DLC гравці отримають дві легендарні зброї, котрі мають пряме відношення до вогнеборців Нового Орлеану.

«Алжирський Фенікс» — важкий ніж, що за легендою допоміг деяким жертвам пожежі в Новому Орлеані «повстати з попелу», як і міфологічний птах на честь якого названо зброю.

«Роздираємий вогнем» — обвуглена гвинтівка Sparks LRR, що є прямим доказом стійкості перед жахливою силою полум’я. Опис «легендарки» також натякає на те, що вона є символом надії на виживання для того, хто заволодіє нею.

Придбати благодійне доповнення можна за 149 гривень. Розробники пообіцяли відправити всі зароблені кошти з продажу DLC до австралійського фонду Wires до 31 березня. Прихильники консолей зможуть отримати доповнення тільки в березні, але на Xbox One та PlayStation 4 воно не буде пов’язане з благодійністю.

Варто зазначити, що реліз Fire Fight вийшов не зовсім «гладким», бо багато хто з користувачів після придбання DLC не отримав легендарні зброї до свого інвентарю. Crytek пояснили, що це був «неочікуваний баг» і оперативно виправили це.