😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Ілон Маск готовий побитися із Джоні Деппом у клітці

Цей скандал із Ембер Герд навіть не збирається зупинятися.

Ілон Маск

Якщо ви давно не слідкуєте за новинами шоубізу, то нагадаю. Зараз триває судовий процес між Ембер Герд та Джонні Депом, бо пара не змогла розлучитися «мирно». Ембер звинуватила Джонні у пияцтві та насильстві щодо неї, а Депп навпаки заявляє, що Герд йому зраджувала.

Усі подробиці переповідати не буду, їх ви можете прочитати у наших матеріалах тут і тут.

Тепер до головного — у липні адвокати Джонні Деппа викрили Ембер Герд. Її звинувачують в інтрижках, а саме в тому, що вона мала два романи: з генеральним директором SpaceX Ілоном Маском і Джеймсом Франко.

Джонні Депп

Ембер, звісно, заявила, що це наклеп, і під час судового розгляду був показаний текст повідомлення, відправленого Деппом своєму другові Крістіану Карино, де він погрожував відрізати геніталії Маска, а точніше — «показати їх зворотний бік».

Тепер же сам Ілон Маск висловився про цю ситуацію так:

«Якщо Джонні хоче битися у клітці, просто дайте мені знати», — з гумором сказав містер Маск, додавши своє фірмове «ги-гикання»

Зі статті The New York Times за авторством Maureen Dowd.

Якщо справа заходить про битви на ринзі, куди ж без відомих представників UFC. До суперечки підключився тренер Конора МакГрегора, який запропонував Ілону свою допомогу у підготовці до бою.

Також Ілон Маск розповів, що їхні стосунки з актрисою і колишньою дружиною Деппа Ембер Герд почалися вже після розставання пари. Він порадив колишньому подружжю, які судяться, «закопати сокиру війни».