😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Інсайд: оприлюднені ексклюзиви, що покаже Microsoft у найближчий час

Схоже, на нас чекає не тільки «щось новеньке», а ще й перезапуск культової гри.

Playing-Game-Xbox-Controller

Журналіст та інсайдер під нікнеймом Sabi Wabii стверджує, що разом із Halo Infinite компанія Microsoft збирається представити ще дещо цікаве. Щонайменше, на нас мають чекати нова гра в серії Perfect Dark та перезапуск Fable. За його словами, показати їх мають уже цього літа.

Мій друг недавно розповів, що Fable, Perfect Dark і Halo планували показати цього місяця і випустити в перший рік життя Xbox Series X. Цікаво, чи змінилися ці плани.

Слід зазначити, що Microsoft планує показати свої ексклюзиви в липні, тому чекати залишилося недовго. Я раджу не робити поспішних висновків, так як це не те джерело, звідки я зазвичай дізнаюся інформацію. Втім, воно майже не помиляється.

Sabi Wabii

Щодо продовження Perfect Dark ніякої інформації ще взагалі немає. Проте, щодо Fable можна сказати, що над нею працює команда з Playground Games, яка відома за Forza Horizon.

До речі, за даними ЗМІ, EA збирається випустити HD-римейк трилогії Mass Effect. Також ми публікували для вас інформацію про ігри, що можуть вийти на Xbox Series X пізніше появу в продажі самої консолі.