Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

«Такого раніше ніде не було», — креативний директор Ubisoft заговорив про сюжет AC Valhalla

Він пообіцяв дійсно унікальну структуру сюжетної складової.

Нам уже відомо, що історія Assassin’s Creed Valhalla «будуватиметься» навколо поселення головного героя. Саме ця частина новою не буде, але деякі елементи із взаємодією з ним розробники обіцяють зробити дійсно унікальними.

В інтерв’ю GameStop нарративний директор Ubisoft Дарбі Макдевітт пообіцяв, що майбутня гра матиме дійсно унікальну структуру сюжету. Більш того, він впевнений, що такого підходу ніколи ні в кого ще не було.

Розповідь у цій грі абсолютно унікальна. Я думаю, що структура сюжету буде одним із видатних аспектів гри. Наскільки я пам’ятаю, такого не було в жодній грі.

Дарбі Макдевітт

За його словами, історія Valhalla продовжить події Origins та Odyssey, а ще і зможе об’єднати разом усі ігри серії. Він вважає, що ґеймери можуть витратити майже рік на те, аби зібрати до купи всі елементи «лору» франшизи, що будуть заховані в проєкті.

Assassin’s Creed Valhalla стартує наприкінці 2020-го року на PC (в Epic Games Store та Uplay), Xbox Series X, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 та Stadia. Пропонуємо переглянути великий сюжетний трейлер, що вийшов нещодавно, та прочитати деякі відомі факти про майбутню гру.

До речі, сьогодні ввечері в новому випуску Inside Xbox мають показати невеликий ґеймплейний тизер. Очікувалося, що це буде великий трейлер, але творчий керівник гри вже спростував ці надії, тому матимемо лише невелику презентацію.