😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Інсайдер, заяву якого сприйняли як анонс перевидання Battlefield 3, спростував цю теорію

Також з’явилася декілька натяків на те, що ж таки нас очікує в новій частині цієї серії.

Battlefield

Як ми повідомляли раніше, інсайдер Том Гендерсон натякнув на щось цікаве в серії Battlefield. Через контекст його слів, фанати одразу ж подумали про перевидання Battlefield 3. Проте, тепер він сам спростовує таку теорію.

За словами Тома, його неправильно зрозуміли. У своєму повідомленні він лише зазначив напрямок, у якому рухається EA для своїх шутерів.

Хочу пояснити. Я всього лише вказував сеттінг та направлення серії, а не казав про ремастер.

Схоже, він мав на увазі просто те, що нова Battlefield не стане розглядати історичні події, а сконцентрується на «війні в сучасному оточенні». За його словами, наступна частина серії точно не стане римейком чи ремастером попередніх, а реліз заплановано на 2021-й рік для теперішнього та наступного покоління консолей.

Він додав, що над версіями для PS4 та Xbox One працює невелика команда. Припинення підтримки п’ятої частини зумовлена тим, що всі студії зараз зайняті новою. Також Том додав, що версії для різного покоління консолей відрізняються «у питанні технологій», але не уточнив, про що саме йдеться.

Цей інсайд частково підтвердив і редактор сайту VentureBeat Джефф Ґрабб. У будь-якому випадку, ці дані все ще неофіційні, тому варто віднестися до них скептично.