😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Інсайдери: Bloodborne таки вийде на PC

Чутки ходять уже давно, але тепер з’явилися нові натяки.

Bloodborne

Не так давно в мережі з’явилися чутки щодо того, що Bloodborne вийде на PC. Тепер про це повідомили й деякі інсайдери. У будь-якому випадку, інформація й досі неофіційна.

Почалося все з повідомлення стримерки Sloth Mom: вона заявила, що в базі даних Steam знайшли згадку Bloodborne. Проте, це виявилося таким-собі способом заволікти аудиторію на ознайомлення з можливістю перевести гроші на благодійні фонди.

Однак пізніше вона написала, що гра таки вийде на PC. Про це їй нібито написало надійне джерело. Також вона знає студію, що займається портуванням.

Звичайно, довіри до такої заяви було небагато. Проте, її пост ретвітнули декілька відомих інсайдерів. У своїх повідомленнях вони також натякали на те, що знають щось про вихід проєкту на PC.

Одними з найбільш відомих інсайдерів, що поділились записом, є Wario64 та Nibel.

Ви можете зіграти в Bloodborne на PC за допомогою PS Now… або ж трохи почекати.

Натяки є в колишнього редактора сайту Game Informer Імрана Хана:

Не буду коментувати конкретно чутки про Bloodborne на PC, але скажу, що протягом наступних двох років фанати From Software будуть щасливі з багатьох причин.

Сама ж стримерка Sloth Mom, яка почала все це, заявила, що розповість подробиці щодо портування гри, якщо люди переведуть достатньо коштів на благодійність.

У будь-якому випадку, поки офіційної інформації не буде, усе це лише чутки, тому не варто вірити їм на сто відсотків. Особливо, коли немає доказів.