😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Івент, що мав замінити скасований E3, також перенесли

Нові дати проведення фестивалю ігор уже оголошені.

Guerrilla Collective

Масові протести в США, а також і їхня причина, уже доволі сильно вплинули на ігрову індустрію. Розробникам ігор та технологій довелося відкласти чимало івентів через усе, що зараз відбувається. Ми вже повідомляли про перенесення одразу двох ігрових презентацій.

Тепер вимушено доводиться відмовитися і від проведення фестивалю Guerrilla Collective із 6 по 8 червня. Івент частково замінить скасований E3.

Колектив Guerrilla Collective заявляє, що об’єднався разом, щоби створити простір, де в кожного буде право голосу, щоби підтримати один одного.

Ми вважаємо, що настав час діяти й дати голосам, що волають до справедливості і змін, бути почутими. Ми єдині в ім’я змін, справедливості й підтримки Black Lives Matter. Хочемо оголосити, що наш захід переноситься на 13, 14 і 15 червня. Ми також готуємо стрім на 7 червня, щоби виділити голоси чорношкірих людей у нашій індустрії. Він буде присвячений демонстраціям ігор, створених чорношкірими розробниками, з чорношкірими головними героями й бесід із цими розробниками. Найближчим часом ми розкриємо більше деталей.

Команда Guerrilla Collective

На фестивалі виступлять чимало компаній, включно з 11 bit studios, Larian Studios, Versus Evil, ZA/UM, Paradox Interactive, Coffee Stain Studios та інші.