Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

З’явився перший офіційний ґеймплей Total War Saga: Troy

Саме її кожен бажаючий зможе забрати безкоштовно в день релізу!

Total War Saga Troy

На офіційному каналі Total War з’явився перший трейлер ігрового процесу майбутньої гри про Трою. У відео розробники показали масштабну битву між армією Гектора та Ахіллеса.

Нагадаємо, що події цього проєкту відбувається в часи альтернативної Древньої Греції. Сюжет фактично описано в поемі Гомера «Іліада». Також у багатьох аспектах гра орієнтується на міфи та легенди.

Окрім цього, у порівнянні з попередніми частинами, ґеймерів чекає чимало нововведень. Наприклад, у грі з’являться нові типи місцевості. Наприклад, болото буде сповільнювати рух важкоозброєних воїнів, а поля з високою травою дозволяють загонам ховатися в засідці.

Гектор у грі має сильну та численну армію. Додатково він має у своїх рядах Мінотавра. Ахіллес у свою чергу опирається на швидкість, хитрість, засідки та атаки з флангів.

Total War: Troy вийде на PC 13-го серпня у Epic Games Store. Як ми повідомляли раніше, у першу добу після релізу вона буде абсолютно безкоштовною, і її можна буде забрати назавжди. В інших магазинах вона не з’явиться раніше, ніж за рік.