😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

У мережі з’явився патент девкіта PlayStation 5

На ньому також демонструється нова система охолодження із шістьома вентиляторами.

Sony поки не квапиться представляти світові PlayStation 5. Зараз навіть її дизайн є такою-собі загадкою. Звичайно, декілька зображень давно вже з’являлися в мережі, але офіційного підтвердження щодо того, чи буде консоль виглядати саме так, не було.

Нещодавно версію для розробників завантажили на сайт патентного бюро на сайт Всесвітньої організації інтелектуальної власності. Там тепер можна знайти зображення девкіта PS5. Звичайно, чітких технічних подробиць там не вказано, але систему охолодження можна побачити й без цього.

Вказаний девкіт використовує шість вентиляторів, які розташовані у дві лінії на «крилах» консолі. Три з них охолоджують живлення, а інші — гібридний процесор. Окрім цього можна помітити систему з тепловими трубками для охолодження рідини.

Нагадуємо, що це все одно не остаточна версія консолі, але натяків на, що виглядатиме вона саме так, стає дедалі більше. Невідомо також, коли саме було розроблено цей патент, тому й не можна сказати, яких змін зазнала PS5 за цей час. Можливо, навіть вказана система охолодження буде іншою. Залишається тільки чекати.