Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Історія про домагання з боку сценариста та дизайнера Fallout: New Vegas, Divinity: Original Sin II та Dying Light 2 набирає обертів

Розробники ігор почали розривати з ним контракти. Схоже, деякі майбутні релізи розроблятиме хтось інший.

Кріс Авелон

Нещодавно ми розповідали вам про те, що декілька дівчат звинуватили сценариста та дизайнера Кріса Авеллона в домаганнях. При цьому, сам він не став спростовувати їхні слова, а приніс вибачення за свої дії. Схоже, ця ситуація перейшла на новий рівень.

Студія Techland, яка займається Dying Light 2, вирішила завершити співробітництво з Крісом. У цьому проєкті він виступав наративним дизайнером, але тепер, схоже, цим займатиметься хтось інший.

У своїй заяві компанія пише, що не стане терпіти сексуальних домагань. Це стосується не тільки штатних працівників, але й найнятих консультантів. Проте, вона також додала, що це рішення приймалося спільно із самим Авеллоном.

У коментарях для Gamasutra видавець Vampire: The Masquerade — Bloodlines 2 розповів, що Кріс також брав участь у створенні вказаної гри на ранніх етапах. Проте, тепер його напрацьовок там немає.

Творець рольової гри The Waylanders, Gato Studios, що складається з колишніх розробників із BioWare, також заявив, що Кріс Авеллон більше не має ніякого відношення до вказаного проєкту. Його контракт, як сказано, закінчився.

Невідомо, як такі відмови можуть вплинути на всі ці проєкти. Звичайно, у деяких випадках його внесок може бути незначним, а тому відмова від нього не дуже змінить ситуацію. Проте, можливо й таке, що його завершену роботу захочуть переробити. Наприклад, масштаби його внеску в Dying Light 2 не оголошуються, і хто знає, може через «виправлення» його частини реліз можуть взагалі відкласти. Проте, це лише припущення, і ніяких офіційних коментарів із цього приводу не надходило.