😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Кіберпарк, різанина та крутий паркур: новий тизер Ghostrunner

Кожен бажаючий може зареєструватися на участь у закритому бета-тесті нового моторошного кіберпанк-екшну.

ghostrunner

Під час Gamescom 2020 розробники показали новий тизер футуристичного бойовика з просунутою системою паркуру у світі кіберпанку — Ghostrunner. Нове відео непогано демонструє можливості головного героя а також сам ігровий процес. Хоча, трохи замало, але що поробиш?

Гра представляє собою моторошний екшн від першої особи. Як це прийнято в проєктах кіберпанкової направленості, у світі відбувається доволі неприємна фігня. Усі люди живуть «під примусом», а всіх незгодних тихенько «прибирають».

Головний герой вирішив виступити прости системи. Йому в цьому допомагає невідомий товариш. Проте, зараз не про нього. Головний герой озброєний молекулярним мечем, а пересувається зазвичай лише з використанням своїх навичок паркуру та бажано якнайвище над землею.

Серед ґеймплейних особливостей виділяють наступне: головний герой ніякий вам не термінатор — вбити його можуть з одного удару. Хоча, швидкість його та здібності роблять вірогідність нанести цей удар доволі малою.

Гра вийде на PS4, Nintendo Switch, Xbox One та РС. Скоро починається бета-тест, і кожен бажаючий має шанс на нього потрапити. Для цього потрібно зареєструватися у Discord-каналі гри у відповідній темі.