Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Колишній віце-президент Blizzard показав свою нову настільну RPG Auroboros: Coils of the Serpent

Нові круті механіки на базі п’ятої редакції Dungeons & Dragons.

coils-of-auroboros-header

Компанія Warchief Gaming, яку заснували колишні працівники Blizzard Кріс Метцен та Майк Ґілмартіон, анонсувала свій новий проєкт. Ним стала настільна RPG, яка базуватиметься на правилах п’ятої редакції Dungeons & Dragons. Також ідеї для неї черпалися з кампанії, яку вів сам Метцен із друзями у вісімдесятих та дев’яностих.

Події гри розгортатимуться у світі Lawbrand. Це конфедерація, що складається з крупних міст під керуванням релігійної організації — Церкви Суларії. Однією з головних сил цього всесвіту є Світовий змій Уроборос. Він пов’язує все живе, а його силою можуть користуватися навіть звичайні смертні, але за це вони платять власним розумом.

Ви можете отримати запаморочливу силу. Руйнувати гори, лікувати цілі поселення від хвороб, спотворювати саму реальність. Але всьому є ціна, яка тягне за собою божевілля і смерть.

Кріс Метц

Кожен гравець може використовувати мітку Уробороса та отримати потужні здібності, але з кожним використанням він втрачатиме контроль над собою. У підсумку союзника людини, що часто користується цією силою, доведеться бути обережними, а іноді навіть вирішувати, чи варто довіряти такому товаришу.

Книга сеттінгу гри під назвою Worldbook: Lawbrand має більше, ніж 250 сторінок. Додаткове фінансування для видання цього всього компанія хоче отримати з Kickstarter. Коли саме все це чудо поступить у продаж поки невідомо.