Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Користувачі онлайн-гри провели меморіальний марш на честь ґеймера, який помер від коронавіруса

Для цього разом в одному місці зібралися тисячі гравців з усього світу!

марш

Користувачі Final Fantasy XIV провели день жалоби на честь товариша по грі, який помер від коронавіруса. Можливо, зараз ніяк не вийде зібратися разом, аби проститися з товаришем, але це вдалося зробити на онлайн-просторі.

Комусь може не подобатися спільнота в онлайн-іграх, хтось може не вміти заводити друзів, але іноді користувачі можуть влаштувати щось неймовірне. Для того, аби попрощатися з тільки одним гравцем, якого більшість із присутніх навіть не знала, з усього сервера в одне місце зійшлися ґеймери з різних країн.

Одночасно тисячі людей провели меморіальний марш на честь померлого. Один з учасників маршу опублікував невелике відео, на якому продемонстрував фрагмент колони, що проходить повз. З чим важко сперечатися, так це з тим, що ґеймери можуть бути максимально дружніми та злагодженими саме в той момент, коли це потрібно.

One of the players in the online community for FFXIV passed away from COVID-19, so all the players all over the world came together for a memorial march from gaming

У коментарях дехто почав співчувати близьким померлого, а інші згадували часи, коли вони грали в Final Fantasy XIV, підтверджуючи дружність спільноти.