Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Кріс Еванс назвав умови, за яких він може повернутися до ролі Капітана Америки

Усе, начебто, доволі просто, але є тут і свої нюанси…

Капітан Америка

«Месники: Завершення» стали кінцевим пунктом одразу для декількох популярних персонажів кіновсесвіту Marvel. Проте, щодо Капітана Америки мережею шириться чимало чуток. Люди стверджують, що Кріс Еванс може повернутися в майбутньому до цієї ролі.

Актор, у свою чергу, дав інтерв’ю на The Graham Norton Show. Там він повідомив, що ніякого повернення «Кепа» поки що не планується. Проте, усе може змінитися, але для цього власне він ставить одну головну умову. Справа в тому, що він не згоден знову братися за роль у тому випадку, якщо повернення Капітана буде лише заради прибутку.

Я не можу сказати тверде «ні», але це й не натхнене «так». Я вважаю, що закінчити сюжет «Кепа» було не просто, і вони впоралися із завершенням його подорожі. Якщо ми повернемося до нього, то це не повинно бути заради грошей. Це не повинно трапитися, тому що глядачі хочуть вражень.

Потрібно задатися питанням, що ми можемо розкрити? Що ми можемо додати до його історії? Для цього багато чого має збігтися.

Кріс Еванс

Отже, нам залишається тільки чекати. Якщо автори зможуть вигадати цікаву історію для персонажа, то можемо очікувати на його повернення. У будь-якому випадку, поки що про це нічого невідомо.